Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter felkérését elfogadva július 1-jétől Szilágyi Örs lesz a Dél-pesti Centrumkórház főigazgatója.
Húsz fa és háromszáz évelő virág ültetésével újították meg a Dél-pesti Centrumkórház Onkológiai Rehabilitációs Osztályának kertjét, a kórház, a Porsche Hungaria és a B+N Referencia Zrt. összefogásában.
Néhány hónapon belül döntés születhet az új zöldmezős beruházás keretében megépülő budapesti centrumkórház helyszínéről.