A piros lakattal jelzett tartalmak csak szakmai felhasználók részére érhetők el, a megtekintéshez, kérjük, lépjen be PHARMINDEX Fiókjával, vagy ha még nem regisztrált, itt megteheti!
Kérjük, vegye figyelembe, hogy jelen weboldalon nem vásárolhatók meg a készítmények, és forgalmazási helyükről a weboldal üzemeltetője nem tud felvilágosítást adni!
1 darab
30 480 Ft
A részletes leírás megtekintéséhez, kérjük, lépjen be PHARMINDEX Fiókjával!
Gyógyszerbiztonsági és terápiás döntéstámogató információk
Különleges szerkezetű, kötött, gumírozott térdtok, amely a térdkalácsot nem helyezi nyomás alá, ugyanakkor a beépített szilikon gyűrű segítségével a lágyrészek fokozott, váltakozó irányú és erejű nyomását biztosítja. Hátrahelyezett forgáspontú műanyag sínezettel ellátott, mely hőlégfúvóval adaptálható. A rögzítés rugalmatlan tépőzárral történik. Előnyei: a beépített szilikon gyűrű a térdkalácsot mentesíti a nyomás alól, ezt a különleges szövési technika is segíti. A lágyrészek masszírozó jellegű nyomása a gyulladásos tünetek, ödémák gyorsabb csökkenését elősegíti. Az oldalsínek az instabilitást csökkentik.
GenuTrain S
![]()
Ne hagyja, hogy az algoritmus döntsön Ön helyett!
Kattintson ide a Preferált források - PHARMINDEX Online beállításához, ahol csak rá kell kattintani a jelölőnégyzetre.
A Google új „Preferált források” funkciójával mostantól beállíthatja, hogy a PHARMINDEX Online mint az orvosi és gyógyszerészeti témák hiteles információforrása gyakrabban szerepeljen a keresési találatai között.